Підготовка збірної України до матчу зі Швейцарією не проходила у звичному режимі, адже приймаюча сторона поводилася дуже дивно. Про це Олексій Таргонський розповів в коментарі УАФ.

Пятов обурений скасуванням матчу Україна – Швейцарія: Уся команда хотіла грати!

"Простіше викласти події у хронологічному порядку. Ми прилетіли до Швейцарії 15 листопада, і в аеропорту ніяких проблем не було. Нас зустріли, подали транспорт. Ми прибули до готелю, розмістилися, усе було добре. Проблеми почалися після того, як ми отримали результати тестування. Після цього швейцарці, а саме медичний комітет цього регіону, стали поводитися дещо дивно", – розповів Таргонський.

"Жовто-сині" отримали вимогу в передігровий день з’явитися о 17:00 на стадіон і там ще раз пройти тести перед тренуванням, а також були повідомлення, що роздягальні надано не буде, що є взагалі неприйнятною практикою.

"Організатори начебто пішли нам на поступки, надіслали представників лабораторії робити тести до готелю, але на 17:00. Ми зробили тести, але, оскільки тренування було призначено на 18:00, усе пішло шкереберть.

Приїхали на стадіон, там були зачинені роздягальні, безпосередньо перед полем гравці взули бутси. Не було можливості скористатися туалетом, попити чаю. Було дивно й неприємно від такого дискримінаційного ставлення.

Про скасування матчу і перебування у 10-денному карантині збірна була повідомлена місцевою владою, а не УЄФА.

Екс-тренер збірної: "Через COVID-19 футболу як звичного явища більше нема"

"У підсумку нам вдалося вилетіти, але рейс перенесли з 12-ї на 14-ту годину за місцевим часом. Та й загалом з нами не дуже добре обійшлися в аеропорту Цюріха. Зрозуміло, що ми перебували в карантинному стані, але до нас ставилися як до прокажених, усе відбувалося на відстані, це було дуже неприємно. При цьому в усіх нас були негативні тести.

"Я не міг уявити, що матч скасують", – Шевченко розповів про брак поваги до збірної України

Головний тренер Андрій Шевченко до останнього готувався до гри. У день матчу навіть відбулася передігрова нарада, вона розпочалася о 10:30 та проходила онлайн. При цьому я бачив, що збірна Швейцарії так само серйозно налаштовувалася на гру. Тому я вважаю, що рішення влади Люцерна було невірним.

Також хочу додати, що господарі нам надали поле для тренування у день гри дуже поганої якості. Ми звертали на це їхню увагу, листування вів генеральний секретар нашої асоціації. Швейцарці обіцяли підготувати поле, але в підсумку воно виявилося в настільки незадовільному стані, що існував ризик отримати травму", – зазначив Таргонський.