За словами Андрія Павелка, з допомогою юристів-міжнародників є шанс перевести результат 6 туру Ліги націй між Швейцарією та Україною у спортивну площину. Про це він розповів у програмі "Головна команда. Різдвяні підсумки".

До теми Швейцарія – Україна: відома дата слухання справи щодо технічної поразки "жовто-синіх"

"Я впевнений, що наша збірна зробила все можливе, щоб гра зі Швейцарією відбулася. Я вдячний гравцям і тренерському штабу, що до кінця йшли до мети. Наше завдання – повернути у спортивне русло це питання. Не можу зараз розкривати численні юридичні моменти, але шанси дуже великі.

Не лише прецедент Ювентуса і Наполі, а й інші приклади в історії футболу при пандемії дають непогані шанси. Над кейсом працює група юристів-міжнародників зі Швейцарії, Іспанії, США та України. Упевнений, що ми залучимо всі наші доводи, вони у нас готові. Можу сказати уболівальникам, що наша позиція сильна і впевнена", – сказав Павелко.

Зазначимо, що слухання справи по матчу Швейцарія – Україна, в якому "жовто-синім" зарахували технічну поразку, відбудеться 16 лютого. Справу розглядатиме Спортивний арбітражний суд.