"Ми розчаровані, це прикро. Але ми розуміємо, тому що йдеться про здоров'я гравців. Вся команда була готова до матчу. Ми б вважали за краще все вирішити на полі і за спортивним принципом. Тепер все буде вирішуватися на іншому рівні.

Швейцарія – Україна: винуватець скасування матчу пояснив свою позицію

Ми завжди поважали протокол УЄФА. Реалізували його, доклавши всіх зусиль. За останні кілька днів тричі проходили тестування, всі результати були негативними. Ми хотіли грати і все зробили для цього. Я не бачив, що українська сторона серйозно займалася пошуком вирішення ситуації. Можливо я помиляюсь.Ми зробили свою роботу і повністю виконали протокол. Мені було б складно зрозуміти рішення про результат матчу жеребом. Очікую рішення на нашу користь. Але я не юрист, можливо, щось пропускаю. Сподіваюся, на рішення знадобиться кілька днів", – цитує функціонера 20min.

Збірна України U-21 за бортом Євро-2021: шлях команди Ротаня у цифрах і фактах

Нагадаємо, через спалах COVID-19 влада кантону Люцерн заборонила проведення матчу Швейцарія – Україна, в якому мала вирішитись доля збереження місця в еліті Ліги націй. УЄФА, який спочатку дозволив провести матч, у підсумку взагалі його скасував.