"Чи здобуде Швейцарія технічну перемогу? Я можу тільки здогадуватися. Але цю дискусію можна було б врятувати, якби лікар кантону своїм рішенням не схибив. Наприклад, можна було б перенести гру на середу і ще раз перевірити українську команду перед грою.

Швейцарія – Україна: директор господарів звинуватив нашу збірну у бездіяльності

Якщо б 13 або більше гравців отримали негативні результати тестів, то могли б зіграти. За правилами УЄФА, наскільки я знаю, є два варіанти: технічна поразка або жеребкування. Обидва рішення незадовільні, тому що вони не були реалізовані на полі. Навіть враховуючи невигідне становище Швейцарії, коли справа стосується жеребкування.

Чи є інші рішення? Можливо, новий розклад ігор на наступний рік. Наприклад, матч можуть провести замість однієї з підготовчих ігор до Євро-2020. На мій погляд, в УЄФА немає ніяких обмежень по часу, щоб зіграти поєдинок в цьому році. Це було б найсправедливішим спортивним рішенням", – цитує Томаса Грімма Blick.

Швейцарія – Україна: винуватець скасування матчу пояснив свою позицію

Нагадаємо, що через рішення головного санітарного лікаря кантону Люцерн УЄФА скасував матч 6 туру Ліги націй Швейцарія – Україна. Долю матчу вирішуватиме Дисциплінарний комітет УЄФА.