Як інформує сайт УАФ, від місцевої влади Люцерна, де відбудеться гра, та організаторів матчу Ліги націй УЄФА, надійшло підтвердження, що збірна України може готуватися до передматчевого тренування.

До теми Хто переможе у вирішальному матчі – Швейцарія чи Україна: прогноз букмекерів на Лігу націй

Передматчеве тренування розпочнеться 16 листопада о 19:00 за київським часом.

Зазвичай футболісти готуються до офіційного тренування, перевдягаючись у роздягальні стадіону. Цього разу вони лише взують свої бутси перед газоном і розпочнуть розминку, а потім і передігрове заняття.

В Українській асоціації футболу зазначили, що у таборі "синьо-жовтих" буде проведено додаткове ПЛР-тестування, після якого буде ухвалено остаточне рішення щодо проведення матчу.

Також повідомляється, що Сергій Булеца, Олександр Назаренко та Георгій Судаков, які були довикликані у команду, отримали негативні результати тестів на COVID-19.

Що відомо про матч Швейцарія – Україна?

Гра повинна відбутися 17 листопада у Люцерні. Початок о 21:45. Однак у збірній України троє гравців здали позитивні тести на коронавірус. Влада Швейцарії після повторного тестування української збірної прийме рішення, чи відбудеться гра. Україна та Швейцарія мають визначити, хто залишиться у дивізіоні A.