За словами Кубатова, він цілком задоволений працею Реброва та сподівається, що український спеціаліст ще довго тренуватиме Ференцварош. Про це президент угорського клубу розповів порталу M4Sport.

До речі Черговий гол Харатіна допоміг Ференцварошу успішно завершити рік

Ребров – фантастичний тренер і дуже непроста людина. У мене теж непростий характер, але якщо хтось хоче чогось досягти в житті, це не буває легко.

Іноді бачу, що людей турбує Ребров. Він міг би бути добрішими, частіше посміхатися, але він цього не робить. Нам цього достатньо. Він вкладає всі свої знання в клуб, ми знайшли один одного. У великому клубі це було б важче реалізувати.

Ребров постійно думає, як провести наступне тренування, якого гравця потрібно перевірити, яку тактику використовувати. Це потрібно цінувати.

У нас хороший контракт з Ребровим. Якщо він і не серед найбільш високооплачуваних тренерів Європи, то точно має зарплату топ-рівня. Він може тут залишатися, тому що заробляє хороші гроші в хорошому клубі і відчуває себе так само.

Ми позначили шість позицій, на які хотіли б підписати футболістів. Три з них постараємося закрити цієї зими", – розповів Кубатов.

Зазначимо, що Ференцварош Реброва покинув єврокубки та продовжує лідирувати в чемпіонаті Угорщини.