Господарі відкрили рахунок на старті поєдинку. Відзначився ізраїльтянин Йонас Маледе.

До теми Гент хоче зберегти Безуса – взимку він був першим у списку на продаж

Мінімальна перевага Гента зберігалася до самої кінцівки. Уже в компенсований час "буйволи" вирвалися у контратаку. Тарік Тіссудалі не пошкодував передачі для Яремчука і віддав партнеру пас перед порожніми воротами – той не схибив.

Варто додати, що на 73-й хвилині на поле вийшов ще один ексзбірник Ігор Пластун.

Напередодні останнього туру єврокубкового плей-оф Гент та Мехелен лідирують у квартеті з 35 очками. У заключному протистоянні в суботу команда Безуса, Яремчука і Пластуна зустрінеться з командою Мар'яна Шведа. До речі, Мехелен у паралельному матчі врятувався від поразки з Остенде, поступаючись у два м'ячі – 2:2. Швед відіграв 88 хвилин.