Компанія EA Sports високо оцінила дії українського нападника у Бельгії та включила Яремчука до команди тижня. Більше українців у цьому списку немає, пише 24 канал.

Варто прочитати: Яремчук – у топ-5 найкращих бомбардирів "Гента" за 40 років

У команді FIFA

В 11-му турі у матчі проти "Васланд-Беверена" Роман тричі заставляв голкіпера суперника виймати м'яч з власних воріт.

Форвард забив другий м'яч своєї команди в цьому матчі на 29-й хвилині, пройшовши захисні редути з центру поля. А потім і довів рахунок до розгромного на 37-й хвилині (3:0). Ще один гол п'ятою від українського форварда на початку матчу не був зарахований. Зате на 44-й хвилині Яремчук оформив хет-трик.

Таку результативність не обійшли стороною експерти. Його картка отримала OVR 81 з PAC 83 і ударом 80.

Найкращий OVR цього тижня отримав нападник "Реала" Карім Бензема та захисник "Боруссії" (Д) Матс Хуммельс. Також картка Жоау Феліша заслуговує окремої відзнаки.

Додамо, що завдяки трьом голам український форвард вийшов на третю сходинку у рейтингу найкращих бомбардирів чемпіонату.

• Раніше в сезоні був дубль у ворота "Берсхота" (5:1) 4 жовтня.
  • 24-річний футболіст забив 7 м'ячів і зробив 2 асисти у 13 зустрічах.
  • Футболіст визнаний найкращим гравцем "Гента" у жовтні.