До складу експертної комісії входять відомі у минулому футболісти Звездан Місімовіч (Баварія, Вольфсбург) та Емір Спахіч (Севілья, Байєр). Як відомо, попередній наставник боснійської команди Душан Баєвіч нещодавно залишив свій пост.

Читайте також Суперник збірної на Євро опинився за ґратами – його підозрюють в нанесенні ножових ран

"Переговори тривають… Ми розмовляємо, і перебуваємо у пошуку. Загалом все йде за планом", – сказав Місімовіч в коментарі SportCentar.

Боснійська преса наводить імена кількох потенційних кандидатів, серед яких називають Івайло Петєва, Сергея Барбареза, Сергея Якіровіча та Хусрефа Мусеміча. Фаворитом журналісти вважають колишнього легендарного футболіста німецького Гамбурга, 49-річного Барбареза, з яким свого часу разом виступали Місімовіч та Спахіч.

"Поки я б не говорив про імена. Деякі тренери навіть не хочуть, щоб ми згадували їх в якості кандидатів, тому я не хотів би зараз ні на чому спекулювати. Це не вигідно ні нам, ні їм", – запевняє Місімовіч.

Повідомляється, що кінцеве рішення буде прийнято 22 грудня. Члени комітету, відповідальні за пошуки нового коуча, прагнуть якнайшвидше затвердити кінцеву кандидатуру. У такому разі новоспечений тренер матиме більше часу на підготовку до стартового матчу відбору проти збірної Фінляндії. Боснійці називають його одним із ключових у групі.