Краковія провела яскраву акцію на підтримку України. Футболісти господарів вийшли на поле з українськими прапорами та у спеціальних футболках з написом "Зупиніть російську агресію" та посиланням, за яким можна фінансово підтримати українську армію. Крім того, грі передувала хвилина мовчання на честь загиблих українців у війні з Росією.

На трибунах також було гаряче. Банер фанатів та їхні кричалки закликали до розправи з Путіним.

Банер фанатів Краковії / фото із соцмереж

Футболісти Краковії та Термаліки / фото gazetakrakowska.pl

Матч завершився перемогою гостей 2:1. Увесь матч за Термаліку провів ексгравець збірної України Артем Путівцев. У складі Краковії вперше зіграв Євген Коноплянка, який вийшов на поле у перерві.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!