За інформацією телеграм-каналу Динамо Київ Inside, наступним тренером національної збірної України стане Сергій Ребров.

Читайте також Північна Македонія стала суперником України на Євро-2020, здолавши Грузію: відео

Видання посилалося на своє джерело, яке переконувало, що в червні 2020 року головний тренер збірної Андрій Шевченко продовжив контракт за схемою 1+1,5 роки. Таким чином вже влітку 2021 року він міг покинути розташування головної команди країни. Саме тому, нібито, в УАФ уклали попередню угоду з теперішнім наставником угорського "Ференцвароша" Сергієм Ребровим, який і мав би замінити Шевченка.

"Офіційно заявляємо, що ця інформація – повна нісенітниця. Або, якщо хочете – банальний фейк", – відреагували на це повідомлення на офіційній сторінці Української асоціації футболу в фейсбуці.

Там також додали, що "деякі футбольні функціонери навіть у нашій країні не дуже раді нинішнім успіхам збірної України"

"Яку мету переслідують його автори – можна лише здогадуватися. Можливо, його творці мають на меті зіпсувати стосунки Сергія Реброва з керівництвом "Ференцвароша" напередодні поєдинків Ліги чемпіонів та разом з тим внести нервозність у підготовку національної збірної України до вирішальних матчів Ліги націй", – йдеться в повідомленні.

В УАФ також нагадали, що в Андрія Шевченка діє довготривалий контракт, а питання про призначення головного тренера збірної – виключно в компетенції Виконкому УАФ.