Манчестер Сіті переміг на виїзді Арсенал у поєдинку ¼ фіналу Кубка ліги (4:1). У старті команди Пепа Гвардіоли вийшов Олександр Зінченко і провів на полі весь матч.

Вже на 3-й хвилині гравець української збірної виконав прекрасну передачу з лівого флангу точно на голову Габріелу Жезусу.

Незабаром лондонці зрівняли рахунок – зробив це Александр Ляказетт, який скористався пасом Мартінеллі. Однак по перерві забивали лише гості. Спочатку відзначився Ріяд Марез, згодом Фернандіньо видав пас на Філа Фодена. Пізніше вже 20-річний Фоден виступив у ролі асистента під час подачі кутового – Емерік Ляпорт заніс м'яч у сітку.

Гвардіола впевнено переміг свого колишнього асистента Мікеля Артету. Тепер Манчестер Сіті зіграє у півфіналі.