Однак згодом Тарас Михалик таки почав співати гімн разом з усіма перед початком матчу. Що стало причиною для такого рішення, вже колишній професійний футболіст розповів в інтерв'ю dynamo.kiev.ua.

Спочатку я теж не співав. Навіть не знаю чому. Чи то боявся, або просто з мене поганий співак. Якось приїхав на вихідні до рідного Любешова та зустрів вчительку молодших класів. Любешів – селище міського типу, де всі один одного знають. Вона мені з ходу, мовляв, чого я гімн не співаю. І мене як перемкнуло, а до цього не звертав увагу. Виявляється, людям це важливо. "Так, тепер будеш співати. Дай мені слово", – каже. І я дав слово. З того часу став співати,
– розповів Тарас Михалик.

За його словами, в кожного можуть бути різні причини, чому він не співає гімн перед початком матчу. "Може хтось соромиться, інший в ту хвилину переживає якісь свої хвилюючі моменти, третій зосереджений на грі", – відзначив футболіст.

Варте уваги: Чи перенесуть Євро-2020 у Росію: відповідь УЄФА

При цьому Михалик не вважає, що виконання гімну та носіння вишиванки є проявом патріотизмом.

"Якщо до Верховної Ради всі приходять у вишиванках, це ж не означає, що всі депутати патріоти. Хтось співає, хтось не співає – це справа кожного. [...] Патріотизм полягає не в співі гімну, руці на серці та вишиванці. Є люди, які тихо і мовчки роблять більше, ніж ті, хто постійно кричить про це і піариться. Для мене це болюча тема, як ви розумієте", – підсумував футболіст.

  • Тарас Михалик виступав за збірну України з 2006 до 2012 року. Провів 32 матчі. Виступав на Євро-2012.
  • З 2006 до 2013 років був гравцем київського "Динамо", з яким двічі виграв чемпіонат України.
  • У 2013 році перейшов у російський "Локомотив". Виступав за московську команду до 2019 року.
  • У 2019 році повернувся в Україну. Підписав контракт з луцькою "Волинню". Тоді в нього виник конфлікт з місцевими вболівальниками через його виступи в Росії під час війни на Донбасі та анексії Криму. Конфлікт вдалося вирішити, коли стало відомо про те, що Михалик переказував гроші на потреби українських військових.
  • Зараз виступає за любительські команди чемпіонаті Волинської області.