За словами Сергія Реброва, на футбольному полі з Андрієм Шевченком вони могли посваритися, але дружба поза полем була запорукою вдалої взаємодії під час гри. Про це він розповів офіційному сайту УЄФА.

Читайте також: Названі найдорожчі гравці світу: на якому місці українці в рейтингу ТОП-250

"Не можу сказати, що було зовсім легко. Звичайно, іноді ми лаялися на полі, але поза полем ми завжди були добрими друзями. Багато часу проводили разом, у компаніях. Напевне, через це ми розуміли добре один одного і добре взаємодіяли на полі.

Я трішки іншого плану нападник. Я навіть більше любив асистувати. Звичайно, я любив забивати м'ячі, кожен гравець любить забивати голи. Але я величезне задоволення отримував від гольових передач, небезпечних передач", – наголосив Сергій Ребров.

За словами ексгравця, іноді саме асисти приносили йому більше задоволення, ніж голи.

У мене не було такої шаленої швидкості, як у Андрія, завдяки цій швидкості він мав перевагу над захисниками. Не думаю, що Андрію не хотілося віддавати передачі, чи він не отримував від цього задоволення. Просто, напевне, це більше виходило у мене. Андрій міг більше взяти на себе ініціативу, обіграти. Я більше намагався думати на полі і створити кращу ситуацію для своїх партнерів, – розповів Ребров.

Збірна України перед матчем з Францією, 1999 рік / gettyimages