Після сенсаційної поразки у минулому турі (0:2 від Яніни) АЕК вирушив у гості до ОФІ, який поступався у чотирьох попередніх матчах.

Джерело: 24 канал

У старті "жовто-чорних" вийшов Євген Шахов і саме йому судилося відкрити рахунок. Спочатку Євген претендував на пенальті, однак рефері не розгледів порушення у штрафному майданчику проти українця. А на 43-й хвилині після подачі кутового Шахов головою спрямував мяч у ціль.

У середині другого тайму АЕК закріпив свою перевагу – відзначився швед Муамер Танковіч. До речі, гольовий випад гостей розпочав також Євген Шахов, який взяв ключову участь у зародку атаки.

Перемога дозволила афінянам обійти у турнірній таблиці Аріс, який програв Астерас Тріполіс (1:2). Команди розділяє лише одне очко – 40 проти 39.