Роман Безус та Роман Яремчук вийшли у старті "буйволів". У запасі гостей залишився Ігор Пластун, а Мар'ян Швед не потрапив у заявку Мехелена (перед самим поєдинком вихованець Карпат опинився поза складом, хоча першочергово був у заміні).

До теми Яремчук забиває і наближає єврокубки для Гента – попереду вирішальна битва з командою Шведа

Майже протягом години ігрового часу команди не могли забити. Затишшя перервав Безус, який головою класно відправив м'яч у ціль після чудового навісу Андреаса Ханче-Ольсена. Минуло десять хвилин і Роман розігнав швидку контратаку – саме після його передачі Тарік Тіссудалі зробив рахунок 2:0 на користь Гента.

Незабаром Мехелен заробив пенальті завдяки перегляду VAR. Ферді Дрейф ударом по центру скоротив відставання у рахунку. На 79-й хвилині трапилася неприємна подія для українських вболівальників – через травму залишив поле Роман Яремчук. Господарі мали 8 компенсованих хвилин на порятунок, але ситуацію не змінили і поступилися.

У підсумку "буйволи" з 38 очками перемагають у єврокубковому квартеті.