Шевченко на пресконференції розповів про склад команди та завдання на всі листопадові матчі, пише 24 канал.

До слова Збірна України прибула у Польщу на товариський матч: фото

Про матч проти Польщі: "Я радий, що ми зіграємо проти збірної Польщі. За останні десять років команда сильно додала. Чудова збірна, і ми раді зіграти з цим суперником. Можливо, час не найкращий, що пов'язано з коронавірусом. Думаю, як і мій колега, ми плануємо дати шанс зіграти тим, хто мало грав, дати шанс проявити себе. Упевнений, матч буде напруженим".

Про збірну України: "У нас є кістяк команди, який весь час доповнюється. Конкуренція у нас жива. Немає основного складу і не основного. Є гравці, які вийдуть на поле завтра, і перед ними ставляться ті завдання, які вони повинні вирішувати. Ми балансуємо команду, щоб вдало зіграти всі три матчі. Спершу контрольний матч, потім два поєдинки Ліги націй".

Про Роберта Левандовскі: "Левандовскі проводить відмінний сезон. Приємно дивитися. Роберт не зіграє? Ясно, що Польща, як і ми, вирішує свої завдання, балансує склад перед офіційними матчами. Упевнений, у них є, кому зіграти. Буде цікаво".

Кадрові втрати та статистика протистоянь

Через коронавірус матч проти України пропустить воротар Бартоломей Дронговський та захисник Міхал Карбовник, У збірної України куди більші проблеми. Головний наставник українців Шевченко не зможе розраховувати на: Бущана, Миколенка, Шапаренка, Караваєва, Супрягу, Шахова, Попова. Всі ці гравці здали позитивні тести на COVID-19.

Також команді не допоможуть Тимчик, Кравець та Корнієнко. Всі пропустять матч через травми.

Збірні України та Польщі виходили на одне поле аж 8 разів – по 3 перемоги в активі кожної з команд, а ще 2 гри закінчувалися внічию.