На 31-й хвилині Ювентус відкрив рахунок. Хуан Куадрадо жорстко зіграв у центрі поля, проте рефері не зафіксував порушення правил. Атака туринців продовжилася, а у її завершальній фазі красивий обвідний удар вдався Деяну Кулусевскі – 1:0.

Минуло кілька хвилин і активний Маліновський втратив м'яч на підступах до штрафного майданчика суперника. Довелося фолити – Руслан ледве не розірвав футболку Адріену Рабйо. Справедливе попередження.

Однак незабаром Маліновський вкотре продемонстрував неймовірні можливості своєї лівої. Рабйо загубив м'яч у боротьбі з Ремо Фройлером, швейцарець протягнув і відпасував праворуч на Ханса Хатебура, який покотив у центр на Руслана. Першим дотиком на лінії штрафного майданчика українець прийняв, а другим потужно пробив. Без шансів для Джанлуїджі Буффона!

Фото Getty Images

Другий тайм розпочався з небезпечного штрафного у виконанні нашого збірника. Крістіан Ромеро міг замикати простріл, однак порушив правила в атаці проти Маттейса Де Лігта. На 68-й хвилині Джан П'єро Гасперіні зняв Маліновського з гри.

Вже через п'ять хвилин команда Андреа Пірло забила. Федеріко К'єза обігрався у стінку з Кулусевскі і пробив з близької відстані П'єрлуїджі Голліні. До завершення поєдинку бергамаски відігратися так і не змогли, а наприкінці зустрічі залишилися у меншості через вилучення Рафаеля Толої. Кубок їде у Турин.