Джерело: телеканал Футбол

"Насправді, про капітанську пов'язку говорити не варто. Скажу тільки одне – мрії потрібні для того, щоб вони збувалися. Одна з них сьогодні збулася. Я цим дуже пишаюся. А від гри двояке враження. З одного боку, результат хороший проти чемпіонів світу, але завжди хочеться кращого. Ми грали сьогодні не за звичною схемою, але, в цілому, домоглися того, чого хотіли", – сказав наймолодший капітан в історії збірної України.

До теми Хлопці – просто молодці, – Шевченко оцінив гру своєї команди проти збірної Франції

У коментарі Зінченко також розповів про план українців на гру: "Вони не так і багато створили моментів. Ми здорово зіграли в обороні. Так, були якісь моменти, Грізманн забив фантастичний гол, але я бачив уже повтори – він забив з поза грою. Проте в цілому суддівство було плюс-мінус на хорошому рівні, тому претензій ні до кого немає. Всі ми люди, всі ми помиляємося. Наше завдання було, як мінімум не пропустити. І ми знали, що у нас все одно будуть з'являтися моменти. Розуміли, що їх буде не так багато, але ми вичавили максимум і досягли позитивного результату".

Олександр визнав, що стримувати французів в кінцівці поєдинку було особливо складно: "В кінці ми почали втомлюватися. Головний тренер вчасно почав робити заміни, освіжати гру. Адже особливо в середині поля нам доводилося робити дуже багато бігової роботи. Коли м'яч опинявся вже у нас, трошки не вистачало сил, щоб вийти з оборони і дати обороні перепочити. У перші хвилин 60 у нас це більш-менш виходило, а в кінці вже трошки підсіли".

Читайте також В таких іграх без удачі складно, – один з героїв матчу проти Франції

Зінченко вважає, що попереду на Україну чекають дві дуже важливі зустрічі з Фінляндією і Казахстаном. "Наступна гра проти збірної Фінляндії, якщо ми не обіграємо їх вдома, то ця нічия з французами в принципі буде не важлива. Ми віддали стільки сил, щоб домогтися результату, тому з повною концентрацією готуємося на наступний матч. Забуваємо сьогоднішню гру, беремо з цієї гри краще і готуємося до наступного. У нас є час, щоб відновитися. Будемо працювати", – сказав капітан.