Джерело: телеканал Футбол

"Думаю, можемо сприймати сьогоднішній результат, як позитивний. Взяли очко з чемпіонами світу на виїзді в такій групі – вважаю, що це добре. Було складно – важливо було перекрити середину. Вони нам забили якраз із центру. Можна сказати, що трохи недопрацювали. Вся команда терпіла… Щодо тактики, думаю, тренерський штаб виходить з того, яких футболістів має у наявності. Сьогодні нам вдалося нівелювати сильні якості суперника. Проте в таких іграх без удачі також складно", – сказав Сидорчук.

До теми Україна зіграла внічию з чемпіонами світу – прагматичний матч команди Шевченка

Крім того, гравець Динамо та української національної команди розповів про вказівки тренерського штабу. "Всі знають, що у них футболісти високої якості. У нас було завдання якомога щільніше діяти позаду. Вважаю, що вдалося, за виключенням кількох моментів, які вони створили. Проте без цього ніяк", – сказав Сергій.

Також Сидорчук детальніше розповів про гол у ворота французів. "Гол? Пощастило. Андрій Миколайович казав, що буде свій момент. Ми витиснули з нього максимум. Мали ще кілька непоганих контратак, але не реалізували їх. Мабуть тому, що виконали великий об'єм роботи. В атаку було складніше вибігати", – резюмував збірник.