Україна володіла перевагою у матчі проти Польщі, більше загрожувала воротам господарів, але першими рахунок у матчі відкрила не українська команда. Польські футболісти скористались жахливою помилкою голкіпера Андрія Луніна та розмочили рахунок, пише 24 канал.

Як відбувся матч Україна програла Польщі: нереалізований пенальті Ярмоленка, курйозна помилка Луніна – відео

Гольова помилка Луніна

На 41-й хвилині воротар збірної України далеко вийшов з воріт, не зміг вибити м'яч. Пйонтек підібрав м'яч і відправив його в порожні ворота – 1:0.

21-річний Лунін лише розвів руками. Головний наставник України Андрій Шевченко прокоментував даний епізод у матчі. Тренер запевнив, що якість поля могла слугувати причиною такої помилки Андрія.

Після помилки тренерський штаб української збірної не став змінювати стража воріт України. Голкіпер "Реала" зіграв усі 90 хвилин у зустрічі.

Додамо, що матч завершився з рахунком 2:0.