Ця перемога стала однією із найважливіших у тренерській Кар'єрі Андрія Шевченка. Завдяки цього успіху Україна достроково з першого місця вийшла у груповий етап Євро-2020, не маючи жодної поразки у своєму активі, пише 24 канал.

Варто побачити: Україна вперше в історії перемогла Іспанію завдяки голу Циганкова: відео

Історична перемога України

Вже на 6-й хвилині зустрічі українці несподівано повели у рахунку. Кривцов пробив головою після подачі від Марлоса з кута поля. Руй Патрісіу парирував постріл захисника, але Яремчук був першим на добиванні – 1:0.

Чинні чемпіони Європи гостро атакували та намагались зрівняти рахунок. Тут подіяло правило: "Не забиваєш ти – забивають тобі". На 27-й хвилині гри українці продемонстрували прекрасну реалізацію. "Синьо-жовті" розгорнули атаку лівим флангом. Миколенко виконав ідеальний простріл на Ярмоленка у центр штрафного. Андрій впевнено замкнув передачу й перервав свою безгольову серію у збірній України – 2:0. Неймовірну гру демонстрували українські футболісти у першому таймі.

Португальці спромоглись скоротити рахунок аж на 72-й хвилині, коли арбітру стало сумно і він вирішив втрутитись у гру. Ентоні Тейлор призначив пенальті у ворота збірної України й вилучив Тараса Степаненка. М'яч після удару Бруми влучив у стегно Тарасу, а вже потім випадково потрапив у руку. За всіма канонами футболу – це не пенальті. Тейлор рішення не змінив, а Роналду реалізував пенальті – 2:1.

Далі ворота збірної України рятував П'ятов та поперечина. Але португальці так і не зуміли вирвати бодай нічию. У підсумку Україна святкувала гучну перемогу 2:1., яка принесла їм вихід на чемпіонат Європи 2020 року.

Україна – Португалія: як це було дивіться відео