Андрій Воронін протягом чотирьох років (2010/14) виступав у футболці московського "Динамо", а тепер буде допомагати клубу вже у ролі асистента тренера. Андрій радий поверненню у російський клуб, повідомляє офіційний сайт "Динамо" з Москви.

До теми: Легенда збірної України Воронін увійшов до тренерського штабу московського "Динамо"

Радість Вороніна

У першому після переходу у клуб коментарі Воронін зазначив, що провів у динамівському клубі яскраві роки своєї ігрової кар'єри. Тепер на нього чекає цікавий етап, але вже у ролі тренера.

"Починаю її в штабі Сандро Шварца. Ми разом грали три роки і можу сказати, що людські якості у Сандро на висоті. У Динамо починається новий вкрай цікавий етап, частиною якого буду і я", – сказав Воронін.

Наголосимо, що у клубі вже виступає український захисник Іван Ордець, який раніше грав за донецький "Шахтар".

Скромна кар'єра Вороніна

У січні 2017 року Воронін очолив німецький клуб "Бюдеріх". На чолі клубу він провів 15 поєдинків, у яких команда здобула 6 перемог, ще двічі грала у нічию та 7 разів поступалась суперникам.

Український фахівець покинув посаду вже через пів року. Андрій Воронін з особистих причин мав пропустити останній місяць підготовки і перші чотири матчі футбольної команди в новому сезоні. Через це, за словами менеджера клубу Дірка Хаусвальда, було припинено співпрацю з українським фахівцем. Ще однією причиною звільнення могли стати погані виступи команди.