Про те, що Воронін увійшов у тренерський штаб московського "Динамо" повідомляється на офіційному сайті російського клубу. Деталей угоди ж не розкривають.

Водночас: Шевченко вийшов на друге місце серед тренерів збірної України після перемоги над Іспанією

У московському "Динамо" Воронін буде помічником Сандро Шварца. З ним українець свого часу разом виступав у німецькому "Майнці". І саме "Майнц" був останнім місцем роботи Шварца, звідки його звільнили в листопаді 2019 року через незадовільні результати.

Воронін та московське "Динамо"

Московське "Динамо" – не чужий клуб для Вороніна. нападник виступав за цю команду протягом двох сезонів. Він перейшов туди у 2010 році з англійського "Ліверпуля" за 4 мільйони фунтів стерлінгів. Та через два роки відправився в оренду в німецьку "Фортуну".

Українці в московському "Динамо"

Андрій Воронін буде не єдиним українцем у московському "Динамо". Там вже виступає захисник Іван Ордець.

Скромна тренерська кар'єра Вороніна

У січні 2017 року Воронін очолив скромний німецький клуб "Бюдеріх". На чолі клубу він провів 15 поєдинків, у яких його команда здобула 6 перемог, ще двічі грала у нічию та 7 разів поступалась суперникам.

Український фахівець покинув посаду вже через пів року. Андрій Воронін з особистих причин мав пропустити останній місяць підготовки і перші чотири матчі футбольної команди в новому сезоні. Через це, за словами менеджера клубу Дірка Хаусвальда, було припинено співпрацю з українським фахівцем. Ще однією причиною звільнення могли стати погані виступи команди.