Вже на 10-й хвилині господарі скористалися провалом оборони суперника і відкрили рахунок. Мортен Торсбі вивів на побачення з кіпером Франческо Капуто, який відправив м'яч у ціль.

До теми Коваленко зіграв увесь матч за Спецію: долю зустрічі вирішили курйозний гол і пізній пенальті

Однак незабаром Аталанта виправила становище і двічі відзначилася за кілька хвилин. У зародку першої гольової атаки взяв участь Маліновський, який розігнав небезпечний випад. У її кінцевій фазі ключову роль відіграли Давіде Дзаппакоста та Дуван Сапата. Перший навісив з правого флангу, а другий замкнув (офіційно у протоколі вказано автогол 20-річного захисника генуезців Крістоффера Аскільдсена). Минуло кілька хвилин і все повторилося знову – Сапата скористався ідентичним навісом Дзаппакости і пробив головою – 1:2. Цього разу без сторонньої допомоги.

На 78-й хвилині Руслан пішов з поля, а його партнери збільшили перевагу у компенсований час. Йосіп Ілічіч пробив з гострого кута і встановив фінальний рахунок. Завдяки цій перемозі Аталанта йде четвертою з 18 очками.

WhoScored оцінив дії Руслана однією з найнижчих оцінок у команді – 6,43.