До перерви аутсайдери Серії А не вразили атакувальним футболом. Мінімум моментів і небезпечних нагод. У другому таймі ситуація дещо змінилася.

На 64-й хвилині Коваленко розігнав атаку Спеції, що завершилася вбивчим моментом Емануеля Г'ясі, який з близької відстані пробив неточно. Однак вже за мить господарі відкрили рахунок. Гамбієць Ебріма Коллі пробив з-за меж штрафного майданчика після розіграшу "стандарту". М'яч влучив у спину Сальваторе Сірігу і влетів у сітку – 1:0.

Проте генуезці врятувалися від поразки. На останніх хвилинах гості заробили право на пенальті, який реалізував Доменіко Крішіто.

Портал WhoScored оцінив дії Віктора оцінкою 6,61. Спеція йде 17-ю з 8 очками, Дженоа посідає 18-ту сходинку і має на один пункт менше.