В суботу Мехелен та Зюлте-Варегем видали епічний початок матчу. Менш ніж за 20 хвилин команди оформили чотири голи. Щоправда, потім більше не забивали. Мар'ян Швед вийшов на заміну у складі господарів на 70-й хвилині, та знову залишив поле без результативних дій.

У неділю Едуард Соболь з'явився у старті Брюгге і провів на полі 56 хвилин у битві з Антверпеном. Протистояння команд, що перебувають серед лідерів Ліги Жупіле, запам'яталося нервовою кінцівкою з двома вилученнями.

Соболь у грі з Антверпеном / фото Getty Images

Усі 90 хвилин за Гент відіграв Роман Безус. Українець допоміг перемогти Генк на виїзді і відзначився голом – Роман реалізував пенальті. Більше того, Безус сам його заробив. Крім того, українець виконав ключову участь у першій гольовій атаці "буйволів".

Огляд матчу Генк – Гент

Найбільш пізній матч туру між Левеном та Сент-Трюйденом (4:1) також не минув без участі українця. Щоправда, Микола Кухаревич вступив у гру лише на 90+1 хвилині у складі господарів.

Також варто додати, що Богдан Михайліченко з лави запасних спостерігав за перемогою Андерлехта у двобої з Беєрсхотом (4:2).