Віктор Коваленко розпочав двобій у стартовому складі, а Руслан Маліновський вийшов на поле у другому таймі. Втім, навіть цього часу лідеру збірної України вистачило, щоб залишити "автограф" у воротах суперника.

До теми Маліновський проти Коваленка: заявка на сенсацію, злива голів, фірмовий м'яч від Руслана: огляд

Футболіст відзначив характер та силу суперника та розповів, як забитий гол вплинув на його емоційний стан.

Вони непогано грали, мали непогані контратаки, але перший тайм ми закінчили з рахунком 3:1. Звісно, ​​я дуже радий, що забив гол. Я вважаю, що мені не вистачало цього гола для впевненості,
– сказав Маліновський.

У поточному сезоні Руслан відзначився трьома забитими м'ячами у Серії А. Також цього місяця він повернувся у збірну України та допоміг команді здобути путівку у плей-офф чемпіонату світу.