Поєдинок для господарів не задався зі стартових хвилин. Рефері спершу не зарахував гол Ріяда Мареза на 7-й хвилині. Однак після перегляду VAR взяття воріт таки було зафіксовано – Кевін де Брюйне, який асистував алжирцю, в офсайді не перебував.

Невдовзі Бернарду Сілва ідеально спіймав м'яч і потужно пробив під поперечку – так рахунок став 2:0. Далі вже Марез асистував на партнера – пас Ріяда прошив одразу трьох захисників і знайшов Філа Фодена, який довів справу до розгрому. А перед самою перервою Бернарду оформив дубль.

У другому таймі Сіті забив лише раз – до двох голів Бернарду Сілва додав гольову передачу на Рахіма Стерлінга, якому вдався дальній удар. На 61-й хвилині Хосеп Гвардіола дав можливість зіграти Олександру Зінченку, якому прогнозували вихід у стартовому складі через відсутність Кайла Уокера. Однак українець відіграв заключні півгодини, коли гру вже було зроблено.