Джерело: 24 канал

Поєдинок, що потенційно виглядав безпроблемним для Аталанти, видався не зовсім прохідним. Спеція протягом майже години зберігала свої ворота на замку.

До теми Степаненко перепросив за слова про Коваленка та "жахливі тренування Гасперіні"

Лише на 53-й хвилині Йосіп Ілічіч вивів на ударну позицію Маріо Пашаліча, який з центру штрафного майданчика пробив голкіпера гостей. Минуло лише дві хвилини і бергамаски відзначилися вдруге. Робін Госенс зберіг м'яч у грі і головою скинув на Луїса Мурієля – колумбійцю вдався розкішний обвідний удар.

На 66-й хвилині у гру вступив Руслан Маліновський, який замінив Ілічіча. Вже за декілька хвилин українець організував гол. Він відібрав м'яч у Матео Річчі та відпасував на Пашаліча. Той обігрався із Дуваном Сапатою, і вразив ціль – 3:0.

Останнє слово у матчі було за уродженцем Бергамо та гравцем, який належить Аталанті. Щоправда, відзначився він за Спецію. Талановитий нападник Роберто Пікколі підсолодив гіркоту поразки для гостей і забив у практично порожні ворота.

Віктор Коваленко знову спостерігав за грою з лави запасних.

Перемога дозволила хлопцям Гасперіні обійти у турнірній таблиці Серії А Рому (яка, щоправда, має гру у запасі) – 52 проти 50 очок. У вівторок Аталанта зіграє матч-відповідь з Реалом у Лізі чемпіонів.