Маліновський більярдним ударом започаткував розгром Парми: восьмий результативний матч поспіль

9 травня 2021, 18:08
Читать новость на русском

Українець відкрив рахунок на "Енніо Тардіні". Аталанта перемогла господарів 5:2 і продовжує зберігати чудові шанси на срібні медалі у Серії А.

На 12-й хвилині Руслан отримав передачу від Йосіпа Ілічіча, змістився у центр і точно пробив у кут воріт Парми. З невеличким рикошетом м'яч влучив у ціль. Для гравця збірної України цей поєдинок став восьмим поспіль, у якому він записує до активу результативні дії (5 голів та 7 асистів за цей час).

На початку другого тайму гості збільшили перевагу. Спочатку відзначився Маттео Пессіна. На 58-й хвилині Маліновський залишив поле, а бергамаски продовжили забивати. Луїс Мурієль оформив дубль (між голами колумбійця відзначився гравець Парми Хуан Брунетта). А під завісу поєдинку команди обмінялися забитими голами.

Аталанта утримує другу сходинку з 72 очками. Ювентус та Мілан мають на три пункти менше, а ввечері зіграють між собою.

Відео гола Маліновського

Чемпіонат Італії, 35 тур

Парма – Аталанта 2:5

Голи: Брунетта, 78, Зом, 88 – Маліновський, 12, Пессіна, 52, Мурієль, 77, 86, Міранчук, 90+3.