Команди відзначалися лише у другому таймі. Одразу по перерві ексфорвард Динамо Мбокані (до Києва він перебрався саме з Андерлехта) відкрив рахунок після жахливої помилки Еліаса Коббаута.

Згодом господарі відповіли влучним ударом 19-річного Ярі Версхарена. Однак потім Мбокані реалізував пенальті і вдруге вивів Антверпен уперед. На 89-й хвилині Венсан Компані замінив Богдана Михайліченка.

А на 6-й компенсованій хвилині Андерлехт зрівняв рахунок зусиллями Метта Міазги, який головою переправив м'яч у сітку.

Варто зауважити, що цей шалений матч запам'ятався двома скасованими голами Мбокані після перегляду VAR (за рахунку 1:1). Чимало нарікань у соцмережах викликав епізод з офсайдом, точніше, з графікою, яка позначала офсайдну лінію.

Андерлехт та Антверпен ділять третю сходинку і мають в активі по 31 пункту.

Чемпіонат Бельгії, чемпіонський плей-оф (тур 2)

Андерлехт – Антверпен 2:2

Голи: Версхарен, 57, Міазга, 90+6 – Мбокані, 49, 84 (пен.).