У літнє трансферне вікно Яремчук міг змінити клуб у чемпіонаті Бельгії. "Брюгге" серйозно цікавився гравцем збірної України, але сторони не зуміли дійти до спільної згоди, повідомляє Voetbal24.

Читайте також: Яремчук – у топ-5 найкращих бомбардирів "Гента" за 40 років

Відмова "Гента"

Яремчук теж зацікавився такою пропозицією. Наскільки серйозними були перемовини наразі не повідомляється. Додамо, що за "Брюгге" виступає український захисник Едуард Соболь.

Боси клубу не зацікавлені у продажі українця. Чинний контракт з футболістом розрахований до літа 2023-го року.

Раніше гравцем цікавилась італійська "Рома". Взимку римляни могли купити українця, але трансфер начебто зірвався через високу ціну на футболіста.

Конфлікт Яремчука та вже екснаставника "Гента"

  • 30 серпня "Гент" мінімально обіграв "Мехелен". Після матчу Яремчук залишився незадоволений грою команди. Зокрема, український футболіст заявив, що "Гент" грає, як команда з другого дивізіону.
  • Це не сподобалося тренеру Ласло Белені. Він заявив, що Яремчуку слід підшукати іншу команду.
  • Також слова гравця збірної України прокоментував захисник "Гента" Алессіо Кастро-Монтес. Він вважає таке висловлювання на адресу команди занадто грубим та неправильним.
  • Згодом стало відомо, що конфлікт залагоджено, про що заявляв Белені. Однак Яремчук не потрапив у заявку на матч проти "Ейпена" (1:2). Белені пояснив це втомою Романа після виклику в збірну України.