Швед відіграв від дзвінка до дзвінка в поєдинку проти Васланд-Беверена (вперше з десяти матчів за Мехелен). Вже на 9-й хвилині гості відкрили рахунок. Марян пройшов по правому флангу і видав класну передачу на Сенді Волша – 1:0.

Згодом українець вже сам взявся за справу і холоднокровно реалізував відмінну нагоду. Здавалося, Мехелен перевагу не втратить, проте господарі двічі за десять хвилин засмутили опонента зусиллями Жордана Фоше, який вийшов на заміну по перерві.

Та все ж останнє слово було за Шведом. На другій з двох компенсованих хвилин Марян влучно пробив у ціль і приніс перемогу Мехелену!

Портал WhoScored оцінив гру вихованця Карпат височенним балом 9,24. Загалом Швед 8 разів пробив по воротах Васланд-Беверена і виконав три ключові передачі. Безперечно, за цими показниками він став найкращим на полі.

Наступну гру Мехелен проведе в суботу проти Генка. А поки "жовто-чорні" йдуть на 10-й сходинці з 32 очками.