Євген Макаренко провів весь матч за Кортрейк, який на своєму полі поступився Мехелену з рахунком 1:4. У складі гостей на 85-й хвилині вийшов Мар'ян Швед.

До теми Гент з хокейним рахунком знищив суперника – Яремчук віддав асист і оформив дубль: відео

Попри поразку, Макаренко отримав непогану оцінку від WhoScored – 7,13. Це третій результат у команді.

У Кортрейка 39 очок і 14 позиція. Мехелен – восьмий з 48 пунктами. Відтак, клубний сезон для Макаренка завершився, а Швед з Мехеленом зіграють у єврокубковому плей-оф (туди також потрапив Гент Яремчука, Безуса та Пластуна, що фінішував сьомим). Команди, які розташувалися з 5 по 8 місце боротимуться за потрапляння у єврокубки. Усі набрані за регулярний чемпіонат очки діляться навпіл, а учасники мінітурніру зіграють між собою у два кола.

Перемогли також Брюгге з Андерлехтом, які продовжать боротьбу у чемпіонському квартеті. Брюгге лідирує в чемпіонаті з 76 очками, а в Андерлехта 58 пунктів і він йде третім. У заключному турі Едуард Соболь відіграв 58 хвилин у протистоянні з Мускроном (4:2) – наш збірник залишив поле при рахунку 1:1.

Богдан Михайліченко також вийшов у старті Андерлехта і допоміг на виїзді обіграти Сент-Трюйден (1:0). WhoScored поставив Богдану 7,34 (четвертий результат у команді).