Українець вийшов у старті Аталанти, був традиційно активним, багато сперечався із арбітром (за це отримав жовту картку) і навіть забив гол, який не зарахували. Чергова драма для бергамасків.

На 34-й хвилині Маліновський класно вивів на побачення з воротарем Тена Копмейнерса, а той не зумів перехитрити Бартоломея Дронговського. Через кілька хвилин "фіалки" відповіли розкішним ударом Ріккардо Соттіля. Гостей врятував Хуан Муссо, який кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий.

На 56-й хвилині безсилим виявився і Муссо. Показова атака правим флангом завершилася ударом Кшиштофа Пйонтека – 1:0.

Минуло кілька хвилин і гості зрівняли рахунок. Маліновський отримав чудову передачу з лівого флангу і вколотив м'яч у сітку. Проте рефері запалив прапорець. Після перегляду VAR взяття воріт скасували через офсайд Ханса Хатебура. Але чи брав він активну участь в епізоді? Дуже сумнівно. Джанп'єро Гасперіні не витримав цього і страшенно завівся – рефері вилучив тренера Аталанти.

У час, що залишився, гостям так і не вдалося відігратися. Аталанта продовжує жахливу серію у чемпіонаті, йде на п'ятій сходинці Серії А і відпускає Ювентус.