Джерело: 24 канал

Потенційно четверо українців могли взяти участь у протистоянні Мехелена та Гента. Проте у заявку на матч потрапив лише форвард Роман Яремчук, натомість Мар'ян Швед, Роман Безус та Ігор Пластун опинилися поза грою.

Вже на 10-й хвилині поєдинку український нападник продовжив фантастичний тиждень, який розпочався для нього з хет-трику та гольової передачі у двобої з Мускроном (4:0). Яремчук скористався передачею Таріка Тіссудалі і відкрив рахунок.

Втім через шість хвилин господарі відновили рівновагу зусиллями Ніколи Сторма. До завершення зустрічі команди голів не забивали. У підсумку, Гент набрав 37 очок і йде на 12-й сходинці, а у Мехелена – 40 пунктів і він ділить шосте місце.

Черговий влучний удар став 14-м для Яремчука у цьому сезоні Ліги Жупіле. Таким чином, українець підійнявся на третю сходинку в переліку найкращих бомбардирів, яку ділить з двома суперниками.

Варто додати, що портал WhoScored за підсумком протистояння з Мехеленом назвав Романа другим найкращим гравцем матчу (після Сторма) і нагородив високим балом 7,49.