Лише один з трійки українських легіонерів "Гента" вийшов на поле в стартовому складі "буйволів" в домашньому поєдинку 12-го туру чемпіонату Бельгії проти "Андерлехта". Про це пише 24 канал.

Дивіться також "Шахтар" вперше переміг "Динамо" при Луческу та відновив інтригу в УПЛ: відео

Матч почав Роман Яремчук, Роман Безус залишився в запасі і з'явився на 46-й хвилині, а Ігор Пластун не потрапив в заявку, так само як і півзахисник "Андерлехта" Богдан Михайличенко.

Яремчук заробив жовту картку на 61-й хвилині, а на 89-й зумів забити м'яч ударом головою і зрівняти рахунок в матчі – 1:1.

• Після цієї нічиєї "Гент" набрав 13 очок і розташовується на 12-му місці в турнірній таблиці бельгійської першості.
  • Яремчук вже третій поєдинок поспіль не йде без результативної дії, всього за сезон у нього 15 матчів, 8 голів та 3 асисти.