У неділю Вест Хем та Манчестер Юнайтед зустрічалися у Прем'єр-лізі. "Молотки" драматично втратили можливість уникнути поразки в компенсований час. Пенальті, зароблений Андрієм Ярмоленком не реалізував Марк Ноубл – поразка 1:2. Девід Мойєс повністю змінив склад своєї команди – у середу ввечері на поле вийшли 11 нових футболістів.

Гості відкрили рахунок на старті поєдинку. Ярмоленко взяв участь у зародку атаки на правому фланзі і віддав на Раяна Фредерікса, який виклав ідеальну передачу в ноги Мануелю Лансіні. Аргентинець сповна скористався комфортними умовами.

Девід Мойєс надав можливість Ярмоленку провести на полі весь поєдинок. На 86-й хвилині українець міг остаточно добивати МЮ, проте з близької відстані влучив у стійку і змарнував вбивчий шанс. Згодом свій супершанс втратив Марк Ноубл.

Андрій чимало працював у обороні, кілька разів пробивав по воротах і періодично вражав активністю. У підсумку, Вест Хему вдалося встояти і помститися за поразку в АПЛ.