На думку колишнього тренера Динамо Олександра Хацкевича, Супряга ще молодий футболіст, в якого є шанс реалізувати свій потенціал на повну. Але для цього йому потрібні зміни.

Цікаво Лунін близький до відходу з Реала – клуб вже знайшов йому зіркову заміну

Влад ще молодий хлопець, йому треба стиснути зуби та працювати. Можливо, йому треба змінити команду, чемпіонат чи агента, але це другорядні чинники. Насамперед треба почати з себе,
– переконаний Хацкевич.

Також фахівець стурбований трансферними чутками навколо Владислава, які можуть лише бентежити футболіста. У ЗМІ лунає інформація про інтерес від Сампдорії та Болоньї, але далі чуток справа не заходить.

Якщо є трансфер, він відбувається тихо. А агентські ігри ще більше вибивають з колії футболіста. Супрягою цікавилася Болонья, цікавиться Сампдорія, а в результаті він ні там, ні там, і в Динамо теж не грає,
– додав Хацкевич.

Нагадаємо, 21-річний Супряга втратив довіру Мірчі Луческу та практично не виходить на футбольне поле. Портал Transfermarkt оцінює його у 4 мільйони євро, але наразі немає клубу, який готовий викладати таку суму за таланта, в якого немає ігрової практики.