Парижани відкрили рахунок після подачі кутового. Анхель Ді Марія виконав навіс від прапорця, а Маркіньос головою спрямував м'яч у сітку.

На 61-й хвилині Хосеп Гвардіола змінив Жоау Канселу, який мав у пасиві попередження, і випустив Зінченка. Вже через кілька хвилин англійці виконали результативний кутовий – у гольовій атаці взяв участь Олександр. Українець отримав передачу від Філа Фодена і відпасував на Кевіна де Брюйне, який розташовувався поруч. Бельгієць виконував подачу у штрафний майданчик, однак м'яч полетів за чудернацькою траєкторією, дезорієнтував Кейлора Наваса і приземлився у кут воріт – 1:1.

А через сім хвилин гості забили вдруге – Ріяд Марез прошив стінку прямим ударом зі штрафного, не залишивши шансів голкіперу. Французи завершували матч у меншості – на 77-й хвилині рефері вилучив Ідріссу Гейє за брутальний фол проти Ілкая Гюндогана.

Зінченко проти Неймара / Фото Getty Images

Наступного вівторка, 4 травня, команди зустрінуться на "Етіхаді", де визначать першого фіналіста Ліги чемпіонів.

Варто зауважити, що Олександр став третім українцем, який зіграв у півфіналі турніру. Слідом за Андрієм Шевченком та Анатолієм Тимощуком, які вигравали "вухастий" трофей.