Бондар подякував ЗСУ та учасникам територіальної оборони за їхню мужність і волю до перемоги. Валерій відзначив ключову роль наших захисників у стриманні російських загарбників.

Читайте також Вам повернеться сповна весь той біль, який ми відчули, – Бойко звернувся до "визволителів"

"Саме завдяки їм армія країни-агресора не змогла здійснити своїх планів і була зупиненою на всіх напрямках. Молимося за наших хлопців! Те, що відбувається, сприймаємо дуже важко. Ніхто не міг припустити, що у XXI столітті таке станеться. Я і моя родина дуже переживаємо та сподіваємось, що цей жах чимшвидше скінчиться", – сказав Бондар.

Футболіст розповів, яким чином війна вплинула безпосередньо на його сім'ю і чим зараз займається він та його дружина Дарина Савіна:

Наша сім'я зараз розкидана по різних місцях: ми з дружиною – в одному місті, батьки, брати, сестри – в інших. Намагаємось максимально допомагати солдатам: купуємо все необхідне. Загалом займаємося волонтерством і всіляко намагаємось допомагати біженцям, дітям, пенсіонерам, тваринам. Купуємо продукти харчування, засоби гігієни, одяг та інші необхідні речі, відправляємо це все в гарячі точки України.

Гравець Шахтаря вважає, що до війни з російськими терористами має долучитися кожен: "Хтось фізично, хтось інформаційно, хтось психологічно, хтось матеріально. Кожен має воювати на своєму фронті. І вже точно не можна стояти осторонь, склавши руки. Українці вже показали, що разом ми – сила! І перемога буде за нами!"