Джерело: офіційний сайт УАФ

Молодіжна збірна України відкрила рахунок вже на 10-й хвилині завдяки влучному удару Олександра Назаренка. Однак ще до перерви підопічні Руслана Ротаня пропустили – голкіпер Микита Турбаєвський помилився під час передачі, а капітан болгарської команди Домінік Янков перекинув воротаря.

До теми Український Неймар, блогер із Чехії та інші таланти: кого запросив Ротань у "молодіжку"

По перерві команди спромоглися на один гол, який записали до свого активу наші суперники. Філіп Крастєв відзначився прямим ударом зі штрафного.

Наступний поєдинок у рамках турніру українці проведуть 27 березня проти збірної Узбекистану. Розпочнеться він о 16:00 за київським часом.