Зустріч 14-ї та 18-ї команд Ліги 1 завершилася розгромом аутсайдера. Хоча до перерви господарі лише одного разу вразили ворота суперника.

Зате у другому таймі Реймс забив ще чотири голи. Данило Ігнатенко вийшов на поле на 63-й хвилині, коли Бордо "горів" 0:4. А вже на 72-й хвилині українець пішов у роздягальню. Насправді підкат Ігнатенка був жорстким, але не тягнув на пряме вилучення. Можливо, на рішення судді повпливали емоції постраждалого – Максім Бузі зображав муки.

Після того, як гості залишилися у меншості, вони пропустили ще раз. Легендарна команда продовжує падіння – Метц наздогнав Бордо і тепер Ігнатенко з партнерами йдуть на передостанній сходинці у турнірній таблиці.

Нагадаємо, наприкінці січня Шахтар віддав у оренду Ігнатенка Бордо. Першу частину сезону Данило провів у складі СК Дніпро-1.

Відео вилучення Ігнатенка з 03:35