Форварди збірної України Яремчук та Кравець забили голи за свої команди в Бельгії та Туреччині

17 жовтня 2020, 20:44
Читать новость на русском

Нападники збірної України Роман Яремчук та Артем Кравець відзначилися забитими голами за свої команди. Яремчук забив гол за бельгійський "Гент". Кравець же продовжує відзначатися голами за "Коньяспор" у чемпіонаті Туреччини.

Першим забив Кравець. Нападник відзначився у воротах "Єні Малатьяспор" у домашньому матчі, врятувавши для "Коньяспора" нічию.

До теми: "Аталанта" Маліновського зазнала розгромної поразки від "Наполі": відео

Гол Кравець забив на 83-й хвилині. Після подачі з кутового м'яч скинули в зону, де перебував українець. Нападник головою відправив м'яч у ворота.

Щодо Яремчука, то він приклався до обох голів "Гента" у виїздному матчі проти "Серкль Брюгге". Однак це не врятувало його команду від розгромної поразки 5:2.

У першому таймі саме Яремчук віддав пас на Ханче-Ольсен, після чого рахунок було зрівняно. Під час подачі з кутового м'яч вилетів за межі штрафного майданчика. Його і підібрав українець, після чого навісив у штрафний майданчик. Після удару головою м'яч полетів під перекладину воріт.

У другому таймі у ворота "Серкль Брюгге" було призначено пенальті. Його і реалізував Яремчук, чітко пробивши з 11-метрової позначки.