Фехервар з Петряком та Макаренком здобув виїзну перемогу: Іван відзначився голом

11 грудня 2021, 23:23
Читать новость на русском

Обидва українці вийшли у старті своєї команди на поєдинок чемпіонату Угорщини. Фехервар переміг МТК 2:0.

Протягом усього матчу гості володіли перевагою і створили чимало моментів. У середині першого тайму Фехервар повів у рахунку. Макаренко, Стопіра та Дардаі розіграли атаку, яка завершилася навісом на Кенана Кодро. Син ексгравця Барселони Мехо Кодро красивим ударом головою відкрив рахунок.

Фехервар був ближчим до того, щоб збільшити перевагу, ніж пропустити у відповідь. Лише на четвертій компенсованій хвилині активний Петряк обігрався з партнером і пробив у ближній кут – 2:0. Для Івана цей гол став п'ятим у чемпіонаті.

Завдяки перемозі команда Петряка та Макаренка набрала 26 очок і закріпилася на четвертій позиції. У цьому році в угорській лізі буде зіграно ще один тур.