Вже у середині першого тайму Аталанта вела у рахунку 2:0. Дубль оформив словенець Йосіп Ілічіч. Однак незабаром господарі один гол відіграли зусиллями Федеріко Ді Франческо.

На старті другої половини зустрічі захисник Емполі Маттіа Віті відзначився автоголом – так рахунок став 1:3. Аталанта могла кілька разів пропускати, однак Хуан Муссо спільно з оборонцями відводив загрозу. Зате на 89-й хвилині забили гості – Маріо Пашаліч на пару з Дуваном Сапатою організували гол (другий асист хорвата).

Джанп'єро Гасперіні залишив на лаві запасних кількох своїх лідерів, зокрема і Руслана Маліновського, яких випустив по ходу зустрічі. В одному з епізодів Руслан міг забивати головою, однак кіпер потягнув удар.

Вже у середу на бергамасків чекає зустріч у Лізі чемпіонів з Манчестер Юнайтед. Сподіваємося, українець з'явиться у старті.