Український вечір у Генті – рятівний гол Безуса, важливий заклик і збір допомоги: емоційні кадри

7 березня 2022, 10:29
Читать новость на русском

Українець Роман Безус став джокером Гента. Півзахисник вийшов на поле на 76-й хвилині, а невдовзі вирвав для "буйволів" перемогу над Зульте-Варегемом (2:1).

Господарі відкрили рахунок на старті зустрічі зусиллям Лорана Депуатра, однак по перерві Єлле Воссен відновив паритет. Усе вирішив гол Безуса, який уникнув офсайду і вдало зіграв на добиванні.

Українець емоційно відсвяткував взяття воріт, а після поєдинку продемонстрував світові важливий меседж – "Закрийте небо". Крім того, Роман огорнувся синьо-жовтим стягом.

Клуб також висловив підтримку Безусу та українському народу, опублікувавши відповідний пост у твітері.

Зрештою, "буйволи" допомагають Україні не лише словесно, а й матеріально. Перед грою бельгійський клуб організував збір гуманітарної допомоги, зокрема ліки та дитячі товари.