Юхим Конопля перед тим був викликаний до молодіжної збірної України. Однак головний тренер національної збірної Андрій Шевченко вирішив дати шанс молодому гравцю проявити себе на рівні головної команди.

Варте уваги: Збірна України проведе матчі з Німеччиною та Іспанією з глядачами на трибунах

Національна збірна України збереться в понеділок, 5 жовтня, у Києві. І одразу вилетить до Франції, де готуватиметься до товариського матчу проти тамтешньої збірної 7 жовтня.

Після матчу команда відправиться до України, де продовжить підготовку до двох матчів в рамках Ліги націй – проти Німеччини (10 жовтня) та Іспанії (13 жовтня).

Хто ще отримав виклик до збірної України

  • Юхим Конопля буде не єдиним новачком команди на цьому зборі. Перед тим було названо імена 28 футболістів, які готуватимуться до цих матчів. Дебютант там був лише один – захисник австрійського ЛАСК Євген Чеберко.
  • Згодом через травму Олександра Зінченка до збірної викликали півзахисника угорського "Ференцвароша" Олександра Зубкова. Для гравця це другий виклик у національну команду, проте він досі не дебютував за головну команду.
  • Ще одним дебютантом в головній команді є 18-літній захисник київського "Динамо" Ілля Забарний. Його теж вирішили викликати додатково.