За словами Селезньова, його вигнанням з команди займалися окремі люди, які причетні до клубу.

Цікаво Ракицький переманив Ордеця у Росію – футболіст зробив зізнання про свій перехід

"Я все дізнався. Здогадувався, але не думав, що таким способом... А як клуб може зливати свого футболіста? Вперше у своїй кар'єрі таке чую. В інших моїх командах тебе могли просто не ставити в стартовий склад.

Так зі мною поводитися і вилити на мене бруд, що я був п'яний... Я не ображений на клуб, це робив не клуб, а певні люди. Я розумію, що це не Андрій Засуха і не Колос. Це робота певних людей.

Я не знаю чому, для мене самого це секрет. По-моєму, я, навпаки, допоміг клубу. Хто найкращий бомбардир команди в першому колі? Це голи з пенальті? А хто їх заробив? Як по-іншому тут забити? Я готувався забивати з гри, всі бачили, в якій я зараз формі.

Якщо клубу нецікаво зі мною працювати... Але я не дозволю прибрати себе таким способом. Це нечесно і не по-людськи", – сказав Селезньов.

Нагадаємо, у ЗМІ лунала інформація, що Селезньов прибув на товариську гру з брестським Динамо у стані алкогольного сп'яніння, але сам гравець це заперечує. Клуб також офіційно не повідомив причини припинення співпраці з футболістом.

Маркевич міг очолити турецький гранд: тренер назвав причину відмови